Ice-Turk Sentetik buz pisti yılın 365 günü ister iç ve dış ortamlarda kısa bir sürede kolaylıkla kurulabilir ve demonte edilebilir bir şekilde tasarlanmıştır.

Neden Sentetik Buz Pisti?

Ice-Turk Sentetik buz pisti yılın 365 günü ister iç ister dış ortamlarda çok kısa bir sürede kolaylıkla kurulabilir ve demonte edilebilir bir şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca kurulum yapılan yüzeye kesnlikle zarar vermez.

Çok yönlü kullanilabilir. Buz pateni disinda, Buz Hokeyi,Basketbol,Mini Karting,Artistik gösteriler ve Disco geceler düzenlenebilir.Sentetik buz pistinin üzerinde istediginiz tür eğlence ve spor aktiviteleri düzenleyebilirsiniz.

Asla ariza yapmaz,çünkü motor,su ve elektrik sistemi içermez.Panallerin her bir yüzü 10 yıl olmak üzere 20 yıl garantilidir.

Enerji sarfiyatı : SIFIR TL’dir. Çünkü elektrik ve suyla çalışmaz.

Çok hizli ve kolay bir kuruluma sahiptir. Pistin büyüklüğüne göre bir gün ile bir hafta arasında kurulur. Maximum birkaç gün içerisinde sökülüp demonte edilir. Taşınabilir ve farklı mekanlarda kullanılabilir.

Bakımı yok denecek kadar azdır.

Panallerde yüksek basinçli polietilen vardir. (6.500 ton güce dayaniklidir.)

 

ICE-TURK SENTETİK BUZ  PANELLERİNİN  TEKNİK ÖZELLİKLERİ

“Molekül agirliklari 1cm3 ‘ü 4.000.000 moleküle esittir. Bir pannel : 100 cm X 100 cm boyutlarinda, 1,8 cm kalinliginda ve 17 kg agirligindadir. Her panel yandaki bitisik panellere geçmelidir. Bu birlesim’den dolayi boyutlari 98 cm X 98 cm olur. Sonrasinda, 2 bassiz plastik vida ile paneller birbirine sabitlenir. Bu sistem, panellerin birbirinden uzaklasmasini , özellikle her hangi bir ayrılmayı ve kabarmayı engeller.

Paneller iki tarafli kullanilabilir, her bir yüzü 10 yil garantilidir.
U.V. isinlarina karsi önleyici ve dirençlidir.
Yangina dayanikliligi : class 2 _ DIN 4102
Kullanma sicakligi : -100° + 90°

Panellerin imalati sirasinda her bir pannelin içine, özel bir kimyasal madde düzenli ve eşit bir şekilde dağıtılmıştır.Bu kimyasaldan dolayi paneller kendiliginden yagli bir yapiya sahip olup bu madde sayesinde üst tabakadaki yüzeyin sürtünmesini en aza indirir vede kaymanin kalitesini artirir.Panellerin kurulacagi zemin, terazide olacak şekilde düz ve temiz olmalıdır.Pistin altına, panelleri korumak için plastik ince bir şilte serilmesi tavsiye edilir.

Düzenli bir bakim ile gerçek buz pistinde aldığınız kalitenin yaklasik % 95 ini Ice Türk sentetik buz pistlerinde  alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.Gerçek buz pistinde bakim için harcanan maliyet ve zaman,sentetik buz pistinde yoktur.