Şirketimiz 1987 yılında Belçika`da kurulmuş ve 2010 yılından bu yana da Türkiye’de buz pisti alanında faaliyet göstermeye başlamıştır.

Şirketimiz  1987 yılında Belçika`da kurulmuş ve 2010 yılından bu yana da Türkiye’de faaliyet göstermeye başlamıştır. Günümüzde yirmiye yakın ülkeye ihracat yapmakta olan şirketimizin amacı üretiği yapay buzu dünya sentetik buz sektörünün bir numarasına getirmektir.

ICE-TURK sentetik buz panelleri patencilerin gerçek buza en yakın deneyimi yaşayabilmeleri için üzerinde kayıldıkça kendiliğinden yağlanabilen yüksek teknoloji ürünüdür. Tüm yaş guruplarında yeni başlayandan profesyonel patencilere  kadar herkesin en üst düzeyde faydalanabileceği sentetik buz pisti oluşturulması, kurulumu, dağıtımı, kiralanması ve satışı dahil en kaliteli hizmeti vermeye kendini adamış uluslararası bir şirkettir. Ayrıca 25 yıldan fazla bir tecrübeye sahip olan şirketimiz müşterilerine ve iş ortaklarına işletme, bakım, ve performans konularında da gerekli tüm desteği sağlamaktadır.

İhracat Yaptığımız Ülkeler
Fransa, Macaristan, Almanya, Romanya, Cezayir, Polonya, Lüksemburg, Fas, İspanya, Avusturya, Finlandiya, Kore, İsviçre, Tunus, Belçika, Çin, İtalya, Malezya.